Ваше ім'я *
Email *
Відгуки наших клієнтів


Сергій

GooD!!!!

28 серпня 2023 р.

Анатолій

первый раз в жизни отзыв пишу. У меня Ман 86 года, две недели не мог найти датчик на него. А тут ребята помогли. Дне недели авто стояло, я терял деньги. Искренне благодарен и рекомендую к ним обращаться!!!!!!!!!!!!

19 червня 2023 р.

Іван

До продавця претензій немає але нова пошта везла мені крило 4 дні. Довго. Крило нормальної якості. Ціна - пушка!!

17 квітня 2023 р.

Олександр

Сайт старенький але ціни нормальні. Обслуговування сподобалось.

18 листопада 2022 р.

Олександр

Все на вищому рівні!!! Рекомендую!

12 липня 2022 р.

Степан

зателефонува, проконсультували, підібрали запчастини, відправили, поставив на авто і довольний!!! Без проблем і нервів. Попросили написати відгук. Пишу!!!))

30 червня 2022 р.

Александр

Почему-то так много негативных отзывов. На данный момент в этом магазине самое лучшее сочетание цен и наличия товара. Очень доброе общение и возможность найти общий язык в случае возврата заказа. По крайней мере, в моем случае.

24 травня 2022 р.

Сергій

Дякую працівникам магазину за допомогу волонтерам і ЗСУ. І до повномаштабної війни і особливо після її початку, магазин надавав безкоштовно запчастини для техніки ЗСУ. Були і продажі, думаю по собівартості, тому що дешевше не знаходив але головне, що працівники знаходили і поставляли всі замовлені запчастини. Техніка в наших збройних силах , подекуди і 60-х років і повірте, запчастини знайти дуже непросто. Дякую хлопці. Разом до перемоги!

10 травня 2022 р.

Віктор

Магазин не рекомендую! Купив фару з фабричним браком на склі, який дуже важко роздивитися при поганому освітленні. Роздивившись при денному яскравому освітленні помітив тріщину на склі, явно видно, що тріщина зроблена не зовні, в цей же день я звернувся, що хочу повернути товар, мені відмовили, номер директора не надають. Відвідавши інший ваш магазин, ваш продавець теж не знайшов той брак, так як його реально важко помітити. Фара в ідеальному стані і видно, що вона не встрановлювалася, не падала, і т.д..... Менеджер просто впарив мені товар з браком( тріщиною)!!! Звичайно я буду звертатися в Держпродспоживслужбу, нехай цим займаються відповідні органи!

4 травня 2022 р.

Сергій

Віктор, на жаль, ми не можемо прийняти від вас пошкоджений товар. У відповідності до Закону України "Про захист прав споживачів", покупець має право на повернення товару в разі збереження цілісності і товарного вигляду товару. В даному випадку, з ваших слів, фара пошкоджена. При продажу, товар окрім Вас, товар оглядало кілька наших працівників на різних стадіях прийому товару від виробника і продажу Вам, фара була без пошкоджень. В даній ситуації, ми можемо запропонувати вам лише знижку на покупки в подальшому.

6 травня 2022 р.

Віктор

В іншому вашому магазині ваш працівник також оглянув фару і не знайшов пошкодження на ній, але зателефонував в магазин, де була куплена фара і там менеджер сказав, щоб просто не приймали товар.Але чому ж, якщо він не помітив той брак, він її не прийняв???Фара була відеальному стані !! І так само всі ваші працівники до цього оглядали її і просто не помітили, тому що її дуже важко помітити! І ваш вибір був просто впарити її клієнту! Менеджер, який продав фару, навіть не запропонував, щоб її привезли і подивитися чи то брак чи нова тріщина, тому що там немає ніяких осколків і признаків битого. Менеджер почав звинувачувати, що ви її ставили і воно тріснуло, а тепер хочете повернути....якби її вставляли, то на ній були б вже подряпини. Він однозначно вже знав про цей брак! Вам має бути соромно наживатися на людях в такий час !!!! Знижка ваша нікому не потрібна, тому що користуватися послугами вашого магазину не збираюся і нікому не раджу!!!

7 травня 2022 р.

Віктор

Чому мені не змогли надати номер телефону директора? Я не одноразово просив. Менеджеру я запропонував провести експертизу, але знову отримав відмову. На електронну адресу [email protected], я направив вам скаргу, очікую на офіційну відповідь. І наполягаю на експертизу відповідно до ст. 17 Закону «Про захист прав споживачів».

7 травня 2022 р.

Андрей

Заказал запчасти , все пришло вовремя и намного дешевле чем в других местах . Очень порадовала компетентность менеджеров. + качественное обслуживание помогут закрыть абсолютно любой вопрос хорошая цена Всем рекомендую, спасибо будем дальше работать .

12 січня 2022 р.

Николай

Респект за рассрочку. Теперь буду кататься на зимней резине и не париться))

9 грудня 2021 р.

Олег

Заказываю уже 10 лет. Не все, только дорогостоящее, мелочь по месту беру. Решил написать отзыв, так как последний раз выручили ребята. Датчик, по месту, меняли 3 раза и не смогли правильно подобрать, машина стояла почти месяц. Почти месяц пешком ходил. Тут с первого раза и я поехал. Рекомендую!!

27 серпня 2021 р.

Сергей К

Здравствуйте, мой отзыв больше к технической поддержке. Я как тестировщик ПО хотел бы дать несколько рекомендаций. Сразу оговорюсь, что на написание отзыва потратил больше времени чем на поиск этих возможностей, если они есть, то с телефона их обычному юзеру тяжело будет найти. Прошу мои замечания не принимать как критику, а как бесплатный совет по улучшению качества. 1. Очень жаль что нет возможности прикрепить авто к профилю. 2. Поиск по хюндаи соната выдает запчасти и для других автомобилей... 3. У вас есть возможность покупки с НДС, тогда почему это нельзя выбрать в профиле?

23 червня 2021 р.

Сергей

Сергей, спасибо Вам огромное за помощь и за Ваши замечания. Обязательно все проверим и исправим

30 червня 2021 р.

1

!@#

5 червня 2022 р.

Василий

Заказывал шину на авто в рассрочку приват. Все отлично, процентов не плачу) Спасибо, виручили!!

2 червня 2021 р.

Дмитрий

не знаю что и говорить, но это моя последняя покупка на этом сайте, может магазин и не виноват, но за лобовое стекло за 800гр на почте отдавать 750гр за доставку, можно было и предупредить я бы в жизнь не брал.

17 травня 2021 р.

Сергей

Дмитрий, к сожалению, перевозка стекла стоит очень дорого. Наш менеджер был обязан Вас предупредить. Мы обязательно разберемся в ситуации и свяжемся с Вами.

18 травня 2021 р.

Васильевич

Если есть желание посотрудничать у Вас есть такая возможность или нет. У Вас только розница?

16 квітня 2021 р.

Сергей

Всегда рады новым партнерам. Звоните или оставьте свой номер

19 квітня 2021 р.

николай

не нашел своего авто в каталоге пежо301

26 січня 2021 р.

Сергей

Николай, добрый день. Позвоните нам пожалуйста и мы вам поможем подобрать нужные запчасти

28 січня 2021 р.

Николай

Нормально все, можна работать. Покупал в рассрочку от привата, проблем не было. Доволен

1 жовтня 2020 р.

Владимир

Сделал заказ № 1014 в пятницу в 21.20, пришла смс - ми зателефонуємо Вам в найближчим часом -сегодня уже воскресенье а звонка все нет(возможно суббота и воскресенье никто не работает,хотя в период карантина большенство работает онлайн

9 серпня 2020 р.

Сергей

Владимир, добрый день. К сожалению наш магазин не работает в субботу и воскресенье.

11 серпня 2020 р.

Николай

Нормальный магазин. Хорошие ребята. Покупаю уже 7 лет и все ок.

3 липня 2020 р.
Сторінки:Показано 20 з 179 товарів


Copyright © Інтернет-магазин “Новатон” 2023