Способи оплати


  • Банківськими картками

- через сайт (для цього необхідно зробити замовлення на сайті)

- при отриманні товару в пункті видачі


  • Оплата готівкою

- при доставці кур'єром

- при отриманні товару в пункті видачі

— післяплатою при отриманні замовлення в представництві кур'єрської служби доставки


  • Безготівкова

– для фізичних осіб через будь-який Банк (при цьому стягується банківська комісія).

Як правило, гроші надходять на рахунок наступного дня. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів;

— для юридичних осіб (платників ПДВ) буде надано всі необхідні документи.


  • Передплата

— Приватбанк термінал, приват24 або каса Приватбанку: 5169330521341997(одержувач ФОП Білоус Сергій Володимирович)

— IBOX термінал: 5218572221586774(одержувач Білоус Сергій Володимирович)

— Monobank: 4441114420759613(одержувач Білоус Сергій Володимирович)

Покупка на виплат


Так як ми співпрацюємо з приватбанком і надаємо своїм клієнтам можливість купитизапчастини в розстрочку по оплаті частинами, а також купити запчастини за програмою миттєва розстрочка. Оформлення займає лише 30 секунд. Дуже популярні продукти банку дозволяють придбати запчастини в кредит без переплат, навіть не в кредит, а реальну безпроцентну розстрочку на 3 місяці. Називається ця послуга «Оплата частинами». А якщо ви хочете купити запчастини на виплат більше ніж на 3 місяця, терміном до 24 місяців, то вам підійде продукт “миттєва розстрочка”.


  • Кредити від ПриватБанку

— Оплата частинами до 3 місяців! без переплат

Для оформлення безвідсоткової розстрочки на покупку автозапчастин Вам необхідно мати лишекартку ПриватБанку. Мінімальний термін, на який Ви можете оформити послугу, становить 2 місяця. При цьому якщо завдяки збігу обставин Ви зможете знайти необхідні кошти для погашення боргу протягом 3 місяців, то отримаєте безвідсотковий кредит, який включає тільки оплату змісту рахунку. Головне, перед покупкою продукції подбайте про те, що на банківській карті було відкрито кредитний ліміт за послугою «оплата частинами».

— Розстрочка до 24 місяців під 2,9%

Якщо Вам потрібний кредит на тривалий термін, то Ви можете скористатися такою послугою якмиттєва розстрочка яка поширюється на всі автозапчастини у каталозі. Оформити цю позику можна терміном до двох років при ставці всього 2,9% на залишок боргу. При цьому послуга надається миттєво без необхідності надавати документи або чекати у черзі.


З усіх питань звертайтесь до служби підтримки клієнтів інтернет-магазину «Новатон».Ми завжди раді допомогти Вам з вибором відповідних запчастин, які стануть гідною заміною старих та зношених.

Розстрочка на автозапчастини

Поломка якогось автомобільного компонента може статися несподівано. У таких випадках іноді можна продовжувати користуватися автомобілем, хоч і зі шкодою для комфорту чи безпеки, в інших же — машина стає в гараж або СТО, чекаючи капітального ремонту. При цьому далеко не завжди у водія може виявитися необхідна сума грошей для покупки та встановлення нових деталей. Тоді найкращим варіантом буде купити запчастини на кредит.

Здійснити такий план Ви завжди зможете завдяки всеукраїнському інтернет-магазину «Новатон». Ми подбали не тільки про те, щоб зібрати великий асортимент різноманітних деталей та витратних матеріалів для всіх популярних моделей авто, але також пропонуємо і вигідні умови для покупки запчастин на виплат або кредит.

Основні умови купівлі на позикові кошти

Насамперед Ви зможете придбати нові деталі у кредит. Таку послугу у нашому магазині надає ПриватБанк, який пропонує максимально швидко отримати необхідну суму під низький відсоток. Мінімальний термін, на який Ви можете оформити послугу, становить 2 місяці. При цьому, якщо завдяки збігу обставин Ви зможете знайти необхідні кошти для погашення боргу протягом 3 місяців, то отримаєте безвідсотковий кредит, який включає тільки оплату змісту рахунку. Для оформлення розстрочки на покупку автозапчастин Вам необхідно мати тільки картку банку.

Якщо Ви є власником карток від Приват Банку, то можете скористатися такою послугою як миттєва розстрочка або оплата частинами, яка поширюється на всі автозапчастини в каталозі. Оформити цю позику можна терміном до двох років при ставці всього 2,9% на залишок боргу. При цьому послуга миттєво надається без необхідності надавати документи або чекати в черзі. Головне, перед покупкою продукції подбайте про те, що на банківській карті було відкрито кредитний ліміт за послугою «оплата частинами».

Інтернет-магазин «Новатон» — завжди вигідні та якісні покупки

Завдяки інтернет-магазину «Новатон» Вам більше не доведеться довго накопичувати кошти для ремонту автомобіля. Ми пропонуємо вигідні умови кредитування, які дозволять оперативно комплектувати машину всім необхідним для нормальної роботи. При цьому Ви зможете сплатити свій борг у будь-який зручний момент, що дає можливість додатково заощадити на відсотках.

Всі запасні деталі в каталозі є оригінальними та якісними, а також мають офіційну гарантію. Доставка посилок здійснюється по всій території України у щільних протиударних упаковках. Якщо з якихось причин куплена деталь Вам не підійшла, Ви можете її повернути або обміняти на інший товар у рамках обумовленого терміну.

З усіх питань звертайтесь до служби підтримки клієнтів інтернет-магазину «Новатон». Ми завжди раді допомогти Вам з вибором відповідних запчастин, які стануть гідною заміною старих та зношених.

Оскільки ми співпрацюємо з приватбанком і надаємо своїм клієнтам можливість купити автозапчастини в розстрочку по оплаті частинами, а також купити запчастини за програмою миттєва розстрочка. Оформлення займає лише 30 секунд. Дуже популярні продукти банку дозволяють купити запчастини в кредит без переплат, навіть не в кредит, а реальну безвідсоткову розстрочку на 3 місяці. Називається ця послуга «Оплата частинами». А якщо ви хочете купити запчастини  на виплат більше ніж на 3 місяці, на строк до 24 місяців, то вам підійде продукт "миттєва розстрочка".Copyright © Інтернет-магазин “Новатон” 2024