Про компанію

Інтернет-магазин компанії Новатон єдиний сайт в Україні на якому ви можете придбати запасні частини для всіх самих популярних автомобілів, як легкових так і вантажних, виробництва Європейських країн та країн СНД.

     На сайті www.novaton.ua представлені мільйони найменувань товару і декілька тисяч виробників. Постійно ведеться робота по залученню до співробітництва нових брендів товару, виробників запасних частин зі світовим ім’ям. Кожен місяць асортимент запасних частин збільшується на кілька тисяч позицій.

     Інтернет-магазин запчастин Новатон - це:

 - великий асортимент;

- гарантія на весь товар;

- можливість on-line замовлення;

- можливість купівлі запасних частин в кредит;

 - можливість on-line оплати;

- можливість купити запасні частини без реєстрації на сайті;

- можливість купити запасні частини по безготівковому розрахунку з ПДВ;

 - безпроблемні повернення товару;

- доставка по всій території України;

- персональний менеджер та персональна сторінка на сайті.

     Простий і зручний пошук по акумуляторам забезпечує покупцеві легкість вибору серед найвідоміших вітчизняних та імпортних виробників. Для пошуку достатньо вибрати виробника і ємність акумулятора і програма за декілька секунд видасть потрібні варіанти.

  

На сайті компанії Новатон ви можете придбати шину на легкові, вантажні автомобілі та на спецтехніку. Вам достатньо ввести в пошук по шині потрібні параметри і ви отримаєте список з потрібними характеристиками та фото.

     Також у користувачів інтернет магазину Новатон, є можливість скористатися пошуком по каталогу олив і за декілька секунд правильно вибрати і купити оливу для свого автомобіля.

     При купівлі автомобільних запасних частин завжди актуальне питання правильного підбору. З цією метою, на сайті, реалізована можливість використання програм підбору запасних частин. Програми підбору доступні без реєстрації.

     Пошук по кузовним деталям і оптиці   - це можливість без звернення до спеціаліста, самостійно, придбати для свого автомобіля кузовні деталі та оптику. Крім цього, в нашому інтернет магазині реалізований унікальний пошук по кузовним деталям та оптиці для автомобілів ВАЗ.  

    Крім унікального пошуку по кузовним деталям та оптиці для автомобілів ВАЗ, на сайті створений підбір по моделі для автомобілів країн СНД, який також є унікальним на сьогоднішній день.

     В нашому інтернет-магазині, Ви можете самостійно замовити потрібні Вам запасні частини, скориставшись пошуком по назві або номеру деталі. Також Ви можете знайти її в каталозі деталей, подивитись фото, прочитати технічні характеристики, застосування, замінники, аналоги і натиснути кнопку «Купити». Кожен клієнт інтернет-магазину компанії Новатон, при реєстрації, отримує персональну сторінку на сайті, з можливістю управління своїми персональними даними, замовленнями, взаєморозрахунками.

     Компанія Новатон молода але дуже амбіційна. Наша мета – стати лідером з продажу автомобільних запасних частин. І ми, з Вашою допомогою, досягнемо поставленої мети. Ми працюємо для Вас.