Про компанію


Інтернет-магазин компанії Новатон є єдиним сайтом в Україні, на якому ви можете купити запасні частини до всіх найпопулярніших автомобілів, як легкових так і вантажних, імпортного та вітчизняного виробництва.

На сайті novaton.ua представлені мільйони найменувань товару та кілька тисяч виробників. Постійно ведеться робота із залучення до співпраці нових торгових брендів, виробників запасних частин зі світовим именем. Кожен місяць асортимент запасних частин зростає кілька тисяч позицій.

Інтернет-магазин автозапчастин Новатон - це:

  • великий асортимент
  • гарантія на всі товари та безпроблемне повернення товару
  • можливість on-line замовлення та оплати
  • можливість купівлі запасних частин у кредит
  • можливість придбати запасні частини без реєстрації на сайті
  • можливість купити запасні частини з безготівкового розрахунку з ПДВ без подорожчання доставка по всій території України
  • персональний менеджер та персональна сторінка на сайті
Запчасти для грузовых автомобилей - фото

Простий та зручний пошук по акумуляторах забезпечує покупцю легкість вибору серед найвідоміших вітчизняних та імпортних виробників. Для пошуку достатньо вибрати виробника та ємність акумулятора та програма за кілька секунд видасть потрібні варіанти.

На сайті компанії Новатон ви можете придбати шину на легкові, вантажні автомобілі та спецтехніку. Вам достатньо внести в пошук по шині потрібні параметри, і ви отримаєте список із зазначенням виробника, характеристик та фото.

Також у користувачів інтернет магазину Новатон, є можливість скористатися пошуком за каталогом мастил і за кілька хвилин правильно вибрати та придбати олію для свого автомобіля.

При купівлі запасних частин завжди актуальним є питання підбору потрібної запчастини. З цією метою на сайті реалізована можливість використання програм підбору в розділі автокаталог. Програми підбору доступні без реєстрації.

Пошук по кузовних деталях та оптиці - це можливість, без звернення до спеціаліста, купити для свого автомобіля кузовні деталі та оптику. Крім цього в нашому інтернет магазині реалізовано унікальний пошук по кузовним деталям та оптиці для автомобілів Ваз.

Окрім унікального, що не має аналогів, пошуку по кузовних деталях та оптиці для автомобілів ВАЗ, на сайті створено підбір за моделлю для автомобілів виробництва країн СНД, який також є єдиним на сьогоднішній день.

У нашому інтернет-магазині Ви можете самостійно замовити потрібну Вам запчастину, скориставшись пошуком за найменуванням, номером деталі. Також Ви можете знайти її в каталозі деталей, подивитися на фото, прочитати технічні характеристики, застосовність, замінники, аналоги та натиснути кнопку замовити. Кожен клієнт інтернет-магазину автозапчастин компанії Новатон, при реєстрації, отримує персональну сторінку на сайті, з можливістю керування своїми персональними даними, замовленнями, взаєморозрахунками.

Компанія Новатон молода, але дуже амбітна та цілеспрямована. Наша мета – стати лідером із продажу автомобільних запасних частин. І ми, за Вашою допомогою, досягнемо поставленої мети. Ми працюємо для вас.Copyright © Інтернет-магазин “Новатон” 2024