Гарантія та повернення товару

Гарантія на товар
    На весь товар в нашому магазині надається гарантія. Строк гарантії регламентується законодавством України та встановлюється виробником запасних частин. В залежності від політики виробника, гарантійний строк може складати від 6 місяців до 3-х років від дати придбання в нашому інтернет магазині. Товарний чек, що підтверджує купівлю товару в нашому магазині, є обов’язковим документом для надання гарантії на товар. По всим питанням гарантійного обслуговування товару необхідно звертатися в наш офіс. Термін розгляду рекламації встановлюється виробником та складає від 14 до 60 днів. Якщо буде виявлено, що товар вийшов з ладу з вини виробника та немає можливості його відремонтувати, ми замінемо товар на аналогічний або повернемо гроші.
    Будь ласка, перевірте комплектність товару та відсутність дефектів при отриманні.

Гарантія не надається в наступних випадках:
Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на наступні випадки:  

Повернення товару
    Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право на протязі 14 днів, не рахуючи дня покупки, повернути або замінити товар невідповідної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов по формі, габаритам, фасону, кольору або не може бути використаним за призначення, за умови, якщо збережені його товарний вид, споживчі якості, пломби, заводська упаковка, а також документ, що підтверджує факт покупки даного товару (Товарний чек).

Відмова у поверненні:
Вам буде відмовлено  в заміні товару або поверненню грошей, якщо:  

Вартість повернення
ВАЖЛИВО! У випадку обміну або повернення товару відповідної стандартам якості Ви сплачуєте витрати на кур’єрську доставку товару.

У випадку повернення товару невідповідної стандартам якості, витрати по поверненню сплачує наш магазин.

Строки повернення грошей
У відповідності до Закону України «Про захист прав споживачів» повернення грошей здійснюється протягом 7 робочих днів.
Але ми повертаємо гроші  в той же день.

Де і як можна провести обмін або повернення?
Замінити або повернути товар можна в наших  магазинах за адресою:
 

м. Киев, вул.Промислова, 1, з понеділка по п’ятницю з 09-00 до 18-00.
Телефон: (044)-364-68-68

м. Лубни, вул.Шевченка, 5а,  з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00.

Телефон: (099)-003-20-04

 

 

Якщо ви знаходитесь в іншому місті, то за попередньою домовленостю з представником нашого магазину ви можете відправити товар кур’єрською службою за післяоплатою. Також можливе повернення грошей на банківську карту покупця, після отримання нами товару. Повернення товару кур’єрськими службами оплачує покупець.

В любому випадку, при бажанні повернути товар, просимо вас зв’язатись з нами, зручним для Вас способом, та узгодити дії.