Паливний бак
дата додавання: 2022-06-22 06:04:18

Серед багатьох поломок можна зустріти несправності з паливним баком, не так часто, але є ймовірність забруднення паливопроводу, іржавіння корпусу. Іржавіти може навіть внутрішня поверхня резервуара. Не слід забувати про гравітаційний клапан. Система уловлювання паливних відходів може працювати некоректно, а також не потрібно виключати механічні поломки клапанів, які відповідають за подачу бензину.

Причини поломок бувають різні та їх асортимент широкий. Основні фактори:

  • Використовувалося низькоякісне паливо тривалий час;
  • невдалий монтаж, ремонт чи аварії призвели до механічних пошкоджень;
  • бруд, вода, абразивні частинки потрапили в бак;
  • система розгерметизувалася, через що стався витік палива;
  • ущільнювачі та прокладки зносилися або пошкодилися;
  • конденсат утворився після стрибків температури.

Термін придатності деталей не може зменшуватися, якщо вони якісні та з ними правильно поводяться під час експлуатації. Ми рекомендуємо купувати оригінальні запчастини у нас по приємній ціні, а за встановленням звертатися до фахівців.

Силовий агрегат погіршується в роботі, споживання бензину помітно збільшується, а робота двигуна при низьких обертах відбувається з перебоями, значить це перші ознаки несправності. Не виключається невластивий запах усередині салону машини, рух авто може супроводжуватися ривками.

Насамперед потрібно виміряти робочий тиск. Потім оцінюється деталь, після огляд з'являється розуміння про можливі пошкодження або розгерметизацію системи. Якщо тиск падає нижче за допустимий, то варто звернути увагу на вентиляцію бензобака. Відновлювати запчастину є доцільним, якщо йдеться про незначні ушкодження. В інших випадках зручніше купити нову, ніж ремонтувати та чекати наступної поломки.

Ремонтують металевий бак холодним зварюванням та замінюють ущільнювачі, повторна поломка може статися набагато швидше, ніж вам здається. Пластикові паяють, це ще ненадійніший спосіб, який надовго «життя» деталі не продовжить. Навіть якщо у вашому СТО все зроблять як треба, то ніхто не візьметься обіцяти, що деталь довго ще протримається.

Можна точно сказати, що якщо ви наважилися купувати паливний бак, то його заміна це трудомісткий процес, який вимагає «прямих рук». Не лінуйтесь пошукати хорошого майстра, який правильно зможе прибрати всі сліди бензину та демонтує бензобак. Більше того, на таку роботу потрібно відразу кілька людей, тому помилки неприпустимі, не поскупіться заплатити досвідченим людям. Навіть якщо якісна деталь у вас на руках, це половина роботи.