Стартові дроти
дата додавання: 2022-02-08 14:25:13

Усі автолюбителі знають, що не застраховані від розрядженого акумулятора та будуть труднощі із запуском двигуна. Бувають різні причини: акумулятор повністю розряджається або виходить з ладу. Також потрібно враховувати якісний АКБ, неграмотну експлуатацію, відсутність або помилки техобслуговування. Якщо не вдалося замінити батарею, перевірений і ефективний метод це завести двигун використовуючи справний акумулятор. Коли до вас під'їжджає інше авто. Це і називається "прикурювання".

Насамперед перевірте, чи все криється в розрядці акумулятора? Перевірка досить проста: повернувши ключ у вимикачі запалення буде чутно звук мотора, тоді батарея тут не до чого. Якщо жодного звуку не було, то ваш акумулятор розрядився. Правила заведення автомобіля використовуючи пускові дроти: обидва автомобілі мають бути з вимкненим запаленням; потрібно з'єднати позитивний пусковий кабель першим кінцем до позитивної клеми на розряджену батарею; з'єднати цей дріт другим кінцем до позитивної клеми на заряджену АКБ; Ту ж схему використовуйте з негативним пусковим кабелем та з'єднайте з негативною клемою; Під капот машини, яку потрібно завести, розташуйте негативний кабель іншим кінцем, найкраще це робити на блоці двигуна; заведіть працюючий автомобіль на хвилини 3-10, доки не підзарядиться АКБ; Не знімаючи дроти, вимкнувши запалення і двигун, заведіть до цього непрацююче авто, якщо не було інших неполадок – має завестися. Залишиться тільки зняти дроти у зворотному порядку.

Пам'ятайте, не прикурюйте від автомобіля, де працює двигун. Якщо не витягнути ключ із запалювання і не відчиняти двері при прикурюванні, то заграє сигналізація і замки дверей заблокуються. Якщо у вашій машині стоїть чутлива електроніка, використовуйте цей метод з особливою обережністю. Через різкий стрибок напруги щось з електроніки може вийти з ладу, тому будь-який чутливий прилад варто вимкнути перед операцією. Якщо хвилин 5-10 не прогрівати справний двигун перед прикурюванням, на несправному може перезавантажити генератор і перегоріти запобіжник. І не нехтуйте послідовністю та правильністю при підключенні кожного дроту до клем. Будь-яка помилка може призвести до удару струмом. Не дивлячись на те, що такий удар буде некритичним, експерименти не варто влаштовувати.