Що краще, Лексус чи Тойота?
дата додавання: 2021-11-01 07:16:11

Що краще, Лексус чи Тойота? Обговоримо, чим бренди одного й того ж самого виробника відрізняються один від одного. Кожен бренд зі своїми плюсами та мінусами. Чи була у вас думка, за що люди переплачують, взявши собі Лексус замість дешевшого аналога. Компанія влаштована так, що Toyota створювали, щоб конкурувати з Volkswagen, а Lexus з автомобілями преміального класу.

Тойота обрали стратегію, за якою вони створили нову марку дорогих автомобілів, знаючи, що просто популярності не вистачить для масового продажу. Тому і з'явилася дочірня компанія люксових автомобілів Лексус, яка згодом стала популярною у всій Європі. Майже кожна модель Лексуса має прототип Тойоти. Найчастіше ціна преміум машин перевищує вдвічі вітчизняні авто, незважаючи на близькі схожості між ними.

Головна особливість Лексуса в тому, що споживачі отримують дорогу машину і підкреслюють свій високий достаток, коли Тойота для людей середнього достатку. Головною відмінністю люксових автомобілів є їхній двигун, потужний, швидкий, динамічний “звір”, який відповідно і споживає багато палива. Лексус також славиться своїм навороченим салоном, там і електроніка, дорогі елементи, безліч налаштувань. А найсолодше чого хоче їхній покупець, щоб інші автовласники заздрили люксу цієї машини.

Звісно, ​​вони розуміли, що випускати прототипи своїх старих моделей довго не вдасться. Тому розробили ексклюзив, моделі, які не схожі на інші їхні старі досвіди, наприклад Lexus LS, який кардинально відрізняється від інших авто і підкреслює статус покупця. Але в обох лінійках моделей Тойота і Лекус, встановлені подушки, системи безпеки, що дозволяють зменшити ймовірність серйозних травм при аварії. Комфортно, навіть у автомобілях середнього класу на вас чекає зручне крісло, аудіосистема та клімат-контроль.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що Тойота економніше, ніж її послідовник Лексус. Але технічне оснащення не так сильно і відстає, тому якщо не хочете переплачувати за елітне авто, то купуйте та насолоджуйтесь комфортом Тойоти. Не варто вестися на стереотип ціна дорівнює якості, адже різниця і справді не така велика, якщо навіть порівнювати їх прототипи.