СТО
Дата добавления: 2021-09-09 06:45:13

Вітаємо всіх автолюбителів! Прийшов час обговорити СТО та їх талант по виманюванню грошей зі своїх клієнтів. Більш прошарені давно ремонтують авто самі, у друзів або у перевірених часом СТО. З вас можуть стрясти багато грошей в таких місцях, якщо ви не розбираєтеся в цінах. А чесні сервіси, якщо вони так себе позиціонують, ставлять високий тариф, дістаючи гроші, не парячись з фантазуванням націнки.

Якщо навіть перепробувати купу сервісів, де обманювали не раз, де в рахунок додавали поломку, якої не було, не факт, що ви просічете наступного подібного шахрая. Приїжджаючи на СТО, майстри відразу зрозуміють, наскільки добре ви розбираєтеся в системі свого авто і намалюють цінник, з яким із-за недосвідченості ви швидше за все погодитеся. Особливо вони люблять представниць жіночої статі, які до них заїжджають з проблемою, тоді можна підняти ціну в два рази, розповівши про вигадані поломки і їх "серйозність", через що така вартість. Тому не втрачайте пильність і не соромтеся просити допомоги у більш досвідчених людей в цьому плані.

А коли на складі купа запчастин, то впарити вам спробують якомога більше націнених щодо звичайних магазинів деталей, що входять в чек з вартістю зняття і установки. Тому порівнюйте ціни з магазинами автозапчастин, перед тим як купувати що-небудь на СТО. Реально краще, якщо вас запустять в зону проведення робіт, тоді у експерта буде набагато менше способів накрутити вам ціну і не вийде присудити до загальної суми операцію, якої не було.

Якщо ж вас не пускають, то вимагайте зняті деталі назад, для факту проведення роботи і для вашого спокою. Тому що вашу запчастину можуть потім одягнути іншому автовласникові, а вам могли встановити таку ж стару деталь, а значить гроші на процедуру витрачені в порожнечу. Також немає захисту проти вписування до вартості послуги зайвих витратних матеріалів, перебуваючи поза зоною робіт, тому що не вгадаєш скільки потрачено балончиків с краскою і т. ін. Іноді можуть не усувати явну дрібну проблему, знаходячи її ще на початку робіт, щоб ви через місяць заїхали і знову оплатили ремонт.

Не кажіть зайвого, якщо ви не впевнені в тому, який саме вузол пошкоджений, то не потрібно давати майстрам його на полагодження. Вони помітять, де криється проблема, а ви заплатите за полагодження справного вузла і заїдете до них знову через день. А майстер залишається невинним, тому що ви замовили саме цю роботу. Не забувайте про діагностику машини.

У офіційних автомайстерень занадто дорого, але вони складають документи про те, яка вийде кінцева сума ще перед початком ремонту. А ось ті, які не хочуть гратися з паперами, можуть назвати одну ціну, потім сказати, що довелося знімати цей вузол, щоб дістатися до іншого, і тому все вийшло дорожче. У таких випадках, краще дайте чайові автомайстерні та попросіть зробити все на вищому рівні.