Тонування
Дата добавления: 2021-08-16 08:08:13

Вітаємо всіх автовласників. Багато хто задається питаннями про тонування скла: чи потрібно при тонуванні знімати скло або розбирати двері? Яке тонування краще взяти? Як правильно його зробити? Які існують тонування? І не обійтися без відсотка тонування. Що ж, пройдемося по кожному з них.

Звичайно ж, завдяки сучасним технологіям, ніхто не буде знімати скла або розбирати Вашу двері. Використовуючи спеціальні лекала, майстер, на будь-яке авто без проблем наклеїть тонування. Тут вже справа в акуратності послуги і як виконання роботи. Якщо майстер по тюнінгу з прямими руками і відповідально підходить до своєї справи, то він зробить все рівно і без негарних кутів. Наклеюється вона з середини салону і проблема, якщо і постає, то тільки у іномарок. Через унікальні форми скла, навіть спеціальні інструменти не полегшують роботу, і не кожен майстер впорається з такою копіткою роботою, яка може дійти аж до часткового демонтажу.

Можна купити плівку за доступною ціною і як то кажуть, не париться. А можна придбати дорожчу і якісну. А відрізняється більш крута і фірмова за такими показниками: повністю не пропускає УФ-промені; відмінна видимість; збереженням тепла взимку і прохолоди влітку в салоні автомобіля; захист скла від подряпин і мікротріщин; одностороння видимість (з вулиці нічого не буде видно).

Лобове скло не слід повністю тонувати, тому що така дія є протизаконною, та й бокові з заднім не повинні перетинати певний відсоток затемнення. Можна не тонувати все скло, крім заднього, але все одно - ваш головний ворог палюче сонце. Тому якщо ви недосвідчений водій або з якої-небудь причини не тоніруєте скло, на допомогу приходить атермальна плівка. Володіє вона великою прозорістю і відразу її від звичайного скла не відрізниш, зате утримує значну частину ультрафіолетових і інфрачервоних променів. Так само тонуванням можна бронювати скло, щоб в салон було важче пробратися, але це буде набагато дорожче.

У плівок існує різна світлопроникність. І дуже часто комбінують різні відсотки затемнення. Бічні завжди темніше заднього і переднього. А взагалі, новачки їздять без тонування і нормально себе почувають, нічого не заважає очам, і вони далі без перешкод вчаться водити.