Як захистити своє авто?
Дата добавления: 2021-07-27 06:09:52

Вітаємо всіх автолюбителів! Прийшов час обговорити сигналізацію і те, як вона влаштована. Викрадають машини з метою продати по запчастинах або без проблем продати за низькою ціною, щодо ринку. І кожен власник, турбується за безпеку свого авто, особливо, якщо воно дороге. Від його вартості дуже часто варіюється і ціна сигналізації.

Якщо починати з простих систем, то найчастіше є кілька датчиків, що відповідають за включення сирени. У ситуації, якщо зловмисник спробує відкрити двері, то включиться і сирена. Такий захист робиться в домашніх умовах, сучасні сигналізації виробляють з більш складною конструкцією, наприклад: певна кількість датчиків (удару, перемикачі замикання і розмикання контактів, руху); звичайна сирена; бездротовий зв'язок з брелком, завдяки радіоприймача; навіть якщо відключать основний акумулятор, то в разі наявності допоміжної акумуляторної батареї, сирена не припиниться.

Коли певні дані приходять з датчиків до блоку управління, включаються захисні прилади (сирени, фари). Розрізняють системи застосовуваними датчиками і способами надходження інформації. Акумуляторна батарея ідеально підійшла для того, щоб підключити до неї блок і сигналізацію, причому без резервного джерела живлення буде менш безпечніше. Тому що з ним, якщо відключать основне живлення, то блок все одно сигналізує про злом.

Майже всі власники машин користуються датчиком відкриття капота, багажника або будь-яких дверей, і він ефективний, але проти нього легко застосовують розбиття скла або якщо автомобіль відбуксирують, через що ця система є найдешевшою. Датчик удару спрацює при руху авто або його ударі, і в більш крутих сигналізаціях, дивлячись яка сила поштовху, такий ви і почуєте попереджувальний або повноцінний сигнал, дешевші можуть спрацьовувати самі. Раніше можна було розбивати скло і красти автомобілі, та дуже часто без наслідків, але придумали датчик тиску на скло, який реагує на один характерний звук (розбиття скла), через налаштовані частоти, які надійдуть в мікрофон, далі в кросовер, спрацює сигналізація.

Для захисту від евакуатора, існують датчики нахилу, найчастіше вибирають різні кути і ставлять пару таких датчиків. Коли хтось спробує підняти ваше авто, контакти розімкнуться і вам прийде про це оповіщення. У разі вторгнення, заблокується стартер, перекриється подача палива. Також є сигналізації з налаштуванням звуків, ви можете їх зробити індивідуальними, і легко будете відрізняти від машин поруч.