Шруси і їх обслуговування
Дата добавления: 2021-07-07 06:30:34

У разі, якщо ваш автомобіль видає будь-які звуки, ви, будучи водієм з досвідом, прислухаєтеся і вчасно знайдете джерело шуму. Тому що ігнорувати подібний звук не вийде, адже є ймовірність застряти посеред дороги або зустрінутися з більш катастрофічними наслідками. У переднього і повного приводу є ахіллесова п'ята - ШРУС (шарнір рівних кутових швидкостей). Навіть нові шарніри з високоякісних сплавів металів можуть вийти з ладу. І в цій статті ми обговоримо причини та багато іншого.

Ті, хто недавно їздять, навряд чи почують хрускіт ШРУСа. Бо спочатку потрібно звикнути до роботи своєї машини, а потім визначати нехарактерні звуки. Однак, подумати на поломку іншої деталі не вийде. Якщо ШРУС поламається, відразу стане зрозуміло: буде клацати з вібрацією або навіть свистіти, але найчастіше при несправності ви будете чути, як хрустить метал. Без даної запчастини, провідне колесо буде тільки обертатися, без повертання, підняття і опускання на пружині. Він має чималу вартість, через трепетну роботу при виготовленні, де кожна дрібна неточність може вплинути на термін служби деталі.

Як і всі складові конструкції автомобіля, ШРУС по троху зношується. Згодом з'являються зазори і перекочування кульок стає вільнішим, через що постійно буде чутися хрускіт. Хоча, це тільки логічна частина появи такого звуку. Вам можуть продати браковану запчастину, з метою здешевити вартість на її виготовленні. Якщо встановлені неякісні пильовики, передчасний знос ШРУСа гарантований, через пил, пісок, воду та інше, що може потрапити на поверхні шарнірів, що труться. Також, можна дуже сильно прискорити знос, перевантаживши шарніри, представивши себе Шумахером і розганяючись до не рекомендованих на своєму авто швидкостей, особливо, якщо на дорогах натикатися на ями.

Їздячи хоча б рік, можна визначити, що поламаний саме ШРУС. Сівши за кермо вашого автомобіля, до упору виверніть кермо в сторону, заведіть двигун і переключіться на передню передачу, після чого спробуйте різко зрушити з місця. У разі хрускоту металу, будьте впевнені на всі 100%, що є проблеми саме з цією деталлю. Не відтягуйте час з ремонтом або повною заміною запчастини, тому що хрускіт вказує на можливість її виходу з ладу. Не шкодуйте грошей, щоб не придбати неякісну автозапчастину, знову зустрівшись з хрускотом через невеликий період часу. Купуйте по виправданій ціні деталі в "Новатон" і насолоджуйтеся своїм придбанням.