Шина
Дата добавления: 2021-06-10 05:55:38

Вітаємо всіх автолюбителів! Сьогодні темою для обговорення стануть різні пошкодження шин. Найчастіше вони псуються через власну необережність. Ушкодилася одна шина - міняй і другу, через те, що законодавство не допускає використання різних моделей на одній осі.

Одною з найпоширеніших поломок шин є прокол. Але він буде нешкідливим, якщо вчасно помітити проблему. А якщо вже помітили, то навіть пару метрів можуть бути критичними для здутої шини. У разі такої їзди, боковини деформуються більше, ніж потрібно, шина буде розшаровуватися через перегрів, а каркас послужить витратним матеріалом, коли нитки корду зламаються. Шина після такого викидається, а якщо ви були зовсім неохайні, то могла постраждати і кромка диска. Якщо немає запасного колеса, то залишаються такі варіанти: покликати кого-небудь на допомогу або закрити прокол самому, після чого обережно доїхавши до шиномонтажу.

Якщо проколи піддаються ремонту, то поріз або пробій нереально полагодити, бо цілісність каркаса буде порушена. Що до пробоїв, вони завжди несподівані і відбуваються під час водіння. Шина втрачаючи тиск, не дивлячись на поступову зупинку, може встигнути зламати корд і зруйнувати шари за пару оборотів. Легше купити нову шину, після таких руйнувань, ніж використовувати далі відремонтовану, з більшою ймовірністю знову зустрітися з цією проблемою.

При неправильному зберіганні шин, можуть утворитися тріщини. Які теж нормально не полагодиш, до корду або надійде волога, або через тріщину пройде повітря, що буде порушувати норму тиску. Шини через деякий час все одно деформуються через знищений корду, вкрившись здуттями.

Здуття або грижа можуть з'явиться при розшаруванні в каркасі або розриві корду. Грижа з'являється, якщо їздити з тиском нижче рекомендованого, при заводському браку або ДТП. Її небезпека в тому, що їй властиво вибухати, через що машину занесе і управління нею буде неможливим, аж до незворотних наслідків. Краще повністю замінити шину, перестрахуватися і не ризикувати, тому що ремонт не гарантує безпечної їзди. Неякісні шиномонтажні сервіси можуть теж угробити ваші шини, тому десять разів перевіряйте, перед тим як здавати кудись свій автомобіль або ремонтуйте у перевірених.

Будьте обережні проїжджаючи через ями і не тріться об бордюри. А якщо ви вже шукаєте якісний комплект шин за ціною, яка влаштувала б вас, і хотіли би, щоб шини прожили свій термін придатності до його кінця. То звертайтеся в магазин автозапчастин "Новатон", де ви будете сповна раді своїй покупці. https://novaton.ua/catalog/tires